Zadzwoń! 606918641 Napisz: m.sosnowska@kancelaria-msosnowska.pl

en_GBpl_PL

O KANCELARII

Założycielka kancelarii dr Małgorzata Sosnowska zdobyła gruntowne wykształcenie prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie na Wydziale Prawa i Administracji ukończyła stacjonarne studia magisterskie i doktoranckie.
Pracowała w kilku renomowanych kancelariach prawniczych zdobywając gruntowne przygotowanie zawodowe. Od wielu lat osobiście świadczy pomoc prawną dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą i osób fizycznych.
Jest Autorką monografii wydanych także w wersjach obcojęzycznych i artykułów naukowych opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych.
Prowadzi autorskie szkolenia dla instytucji oraz dla profesjonalnych grup zawodowych w tym z zakresu prawa autorskiego, prawa cywilnego i prawa pracy.  Jest organizatorką i uczestnikiem konferencji naukowych o wymiarze krajowym i międzynarodowym.
Prowadzi także od wielu lat działalność dydaktyczną w cenionych uczelniach wyższych m.in. z zakresu prawa cywilnego, prawa konsumenta i konkurencji, prawa własności intelektualnej, prawa pracy i innych.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych